Osiedle Bajkowe

  Wieruszów, ul. Teklinowska

Home

Biuro Sprzedaży
Pieczyska 84
98-400 Wieruszów
Godziny pracy biura:
PON-PT 7:00 - 17:00

Home

Poszkujemy gruntów
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy gruntów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Home

Kontakt z nami
mobile: +48 512 313 862
e- mail: a.malik@malikdevelopment.pl

Poznajmy się

    Malik Development to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma. Od 8 lat koncentruje się na działalności deweloperskiej oraz funkcjonuje jako generalny wykonawca na wielu znaczących inwestycjach w regionie. Jest firmą rodzinną z doświadczeniem sięgającym kilku pokoleń z siedzibą w Pieczyskach, nieopodal Wieruszowa.

    Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Staramy się, by nasze realizacje cechowały się najwyższą jakością za przystępną cenę. Zespół firmy składający się z młodych i wykwalifikowanych specjalistów oraz wszyscy współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług - każda inwestycja jest wnikliwie analizowana, tak by wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań, co nie wyklucza indywidualnych aranżacji. Nasze umiejętności i wiedza są zawsze do Państwa dyspozycji. 

    Przez cały okres działalności udało nam się potwierdzić swoją stabilną pozycję na rynku. Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele inwestycji w Wieruszowie, Sycowie, Twardogórze, Kluczborku, Wołczynie, Byczynie, Wieluniu i Sieradzu. Obecnie przygotowujemy kolejne inwestycje i wciąż poszukujemy nowych gruntów pod zabudowę mieszkaniową.