Nowa34

Nowa34

Wieruszów ul. Nowa 34

Spacerowe Wzgórze

Wyjątkowy widok

Doskonała lokalizacja

Garaż

Trzypoziomowy dom

Prestiżowa dzielnica

Termin wykonania II kwartał 2018 r

 

    Domy w zabudowie szeregowej położone przy ul. Spacerowej w Sieradzu zaprojektowano tak aby maksymalnie wykorzystać atuty widokowe. Domy położone są na wzgórzu z którego roztacza się piękna panorama na zieloną okolicę. Bryła budynku posiada nowoczesną formę oraz detale, jednak całości nadano spokojny, stonowany charakter.

    Łączna powierzchnia to aż 240 m2 która z pewnością zapewni jego mieszkańcom wygodę, przestrzeń i komfort codziennego funkcjonowania. W każdym z budynków zlokalizowany jest garaż – o którym marzy szczególnie męska część nabywców. Pierwsza kondygnacja budynku to ogromna przestrzeń o powierzchni 70m2 do zagospodarowana w dowolny sposób np. w domową strefę relaksu i rozrywki. Każdy dom posiada prywatny ogródek o pow. od 4,5 do 7 arów w którym można szybko zregenerować siły po ciężkim dniu w pracy.

   To co należy podkreślić to niewątpliwie doskonała lokalizacja, Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z uroków i swobody życia w cichej, spokojnej okolicy oraz udogodnień oferowanych przez bliskość centrum miasta. Domy posiadają bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, a wiec mieszkańcy nie będą borykać się z błotem aby dojechać do posesji, a szerokim chodnikiem dzieci bezpiecznie dotrą do pobliskiej szkoły.Symbol Powierzchnia Pokoi Kondygnacja Cena (brutto) Status Rzut
A 245 4 01 -- Rezerwacja Budynek A
B 234 4 01 360 000.00 zł Wolne budynek b
C 234 4 01 360 000.00 zł Wolne Budynek C
ZAMKNIJ